Shtëpi » Produktet » Dritë kabineti LED » Drita Led nën Kabinet Kuzhine LCG0620

KATEGORIA E PRODUKTEVE

Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620 Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620
Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620 Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620
Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620 Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620
Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620 Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620

ngarkim

Drita LED nën kabinetin e kuzhinës LCG0620

Shperndaje te:
butoni i ndarjes së Facebook
butoni i ndarjes në Twitter
butoni i ndarjes së linjës
butoni i ndarjes së wechat
butoni i ndarjes së linkedin
butoni i ndarjes pinterest
butoni i ndarjes së whatsapp
Ndani këtë buton të ndarjes

  • LCG0620 LCG0720

  • 1 W

  • PC

Disponueshmëria:
Oteshen mund t'ju japë produktet më të mira dhe ne jemi të bindur se ato do të plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Kjo llambë e kabinetit Oteshen Upmarket do t'i shtojë hijeshi hapësirës suaj, do të plotësojë dekorin tuaj ekzistues dhe do t'i shtojë më shumë argëtim kohës tuaj të gatimit.Llamba e kabinetit me çmim të lartë nga oteshen është një opsion i shkëlqyer për ju.
Detajet e produkteve
Numri i modelit. Ndrysho apo jo Materiali Fuqia Madhësia Forma
LCG0620-1
E rregullueshme PC 1 W 38*29 mm Rrumbullakët
LCG0720-1  E rregullueshme PC 1 W 38*38*29 mm Sheshi
përshkrim i produktit
LCG0620-1圆 (1) Dritë kabineti LED

(1) Cilësi e mirë e dritës së kabinetit LED, 1W, e bërë nga materiali PC

(2) Dizajn modern me çmim konkurrues, mund të kursejë koston tuaj 

(3) Forma të ndryshme dhe ngjyra të ndryshme, të përshtatshme për kuzhinë

(4) Produkt i mirë i shitjes në Amerikën e Jugut, Evropë dhe kështu me radhë

LCG0720-1方 (1)

Dritë kabineti LED

Dritë kabineti LED me dizajn spirale, duket shumë bukur 


Aplikimi: Mund të përdoret për një sërë qëllimesh si ekspozimi i bizhuterive, ruajtja e verës, dollapët dhe dollapët.E thjeshtë për tu vendosur.


Instalim i lehtë: Jashtëzakonisht i thjeshtë dhe praktik, nuk kërkohen mjete apo shpime.


Aftësia e ndriçimit urban për të përdorur më pak energji është rritur shumë nga llambat e kabinetit LED me efikasitet ekologjik.Ne mendojmë se OTESHEN ka artikujt më të mëdhenj të aksesueshëm për ju dhe se ato do t'i përshtaten të gjitha kërkesave tuaja.Vlen të merret në konsideratë drita e kabinetit LED OTESHEN.
Llamba e kabinetit Oteshen Upmarket përmirëson pamjen dhe funksionimin e kuzhinës duke shtuar gjithashtu ambientin.Mund të vendoset në majë të dollapit, ose mund të vendoset brenda ose poshtë dollapit.Energjia kursehet edhe me dritat LED.Një qasje fantastike për të kompletuar estetikën e kuzhinës tuaj dhe për ta bërë më të thjeshtë për ju që të prodhoni ushqime që duken edhe më mirë, është duke shtuar një llambë dollapi të lartë.


Oteshen mund t'ju japë produktet më të mira dhe ne jemi të bindur se ato do të plotësojnë të gjitha kërkesat tuaja.Kjo llambë e kabinetit Oteshen Upmarket do t'i shtojë hijeshi hapësirës suaj, do të plotësojë dekorin tuaj ekzistues dhe do t'i shtojë më shumë argëtim kohës tuaj të gatimit.Llamba e kabinetit me çmim të lartë nga oteshen është një opsion i shkëlqyer për ju.
Detajet e produkteve
Numri i modelit. Ndrysho apo jo Materiali Fuqia Madhësia Forma
LCG0620-1
E rregullueshme PC 1 W 38*29 mm Rrumbullakët
LCG0720-1  E rregullueshme PC 1 W 38*38*29 mm Sheshi
përshkrim i produktit
LCG0620-1圆 (1) Dritë kabineti LED

(1) Cilësi e mirë e dritës së kabinetit LED, 1W, e bërë nga materiali PC

(2) Dizajn modern me çmim konkurrues, mund të kursejë koston tuaj 

(3) Forma të ndryshme dhe ngjyra të ndryshme, të përshtatshme për kuzhinë

(4) Produkt i mirë i shitjes në Amerikën e Jugut, Evropë dhe kështu me radhë

LCG0720-1方 (1)

Dritë kabineti LED

Dritë kabineti LED me dizajn spirale, duket shumë bukur 


Aplikimi: Mund të përdoret për një sërë qëllimesh si ekspozimi i bizhuterive, ruajtja e verës, dollapët dhe dollapët.E thjeshtë për tu vendosur.


Instalim i lehtë: Jashtëzakonisht i thjeshtë dhe praktik, nuk kërkohen mjete apo shpime.


Aftësia e ndriçimit urban për të përdorur më pak energji është rritur shumë nga llambat e kabinetit LED me efikasitet ekologjik.Ne mendojmë se OTESHEN ka artikujt më të mëdhenj të aksesueshëm për ju dhe se ato do t'i përshtaten të gjitha kërkesave tuaja.Vlen të merret në konsideratë drita e kabinetit LED OTESHEN.
Llamba e kabinetit Oteshen Upmarket përmirëson pamjen dhe funksionimin e kuzhinës duke shtuar gjithashtu ambientin.Mund të vendoset në majë të dollapit, ose mund të vendoset brenda ose poshtë dollapit.Energjia kursehet edhe me dritat LED.Një qasje fantastike për të kompletuar estetikën e kuzhinës tuaj dhe për ta bërë më të thjeshtë për ju që të prodhoni ushqime që duken edhe më mirë, është duke shtuar një llambë dollapi të lartë.


E mëparshme: 
Tjetër: 

Më shumë rreth nesh

Showroom
R&D
QC
Kërkimi i produktit
Regjistrohuni për të marrë informacionin më të fundit të produkteve

Kategoria e produkteve

Të tjerët

Jin sha, Naihai District, Foshan City, Guangdong Provice, CHINA
Kod postar 528223
+86-17724776948
© 2022 - Harta e faqes Oteshen |Mbështetje Nga Leadong