Të përkushtuar për të ofruar produkte dhe shërbime cilësore.
 • carrie@oteshen.com
Drita LED e rrahur
 • dritë e udhëhequr me shul me shumicë,Drita e rrahur nga alumini, Dritë LED Batten fabrikë 9W 18W 36W 42W
 • Tuba të lidhura me tuba T5 1.2M
 • Tub i lidhshëm i bazës së aluminit me dritë të butë me cilësi të mirë
  Numri i modelit. Madhësia e Materialeve Materiale CRI PCI Lumen / CTN LXT031U-9X 9W PC + Baza e Aluminit 300 * 75 * 26 mm 75 630lm 50 LXT032U-18X 18W PC + Baza e aluminit 600 * 75 * 26 mm 75 1260lm 50 LXT033U-28X 28W PC + Baza e aluminit 900 * 75 * 26 mm 75 1960lm 50 LXT034U-36X 36W PC + Baza e aluminit 1200 * 75 * 26 mm 75 2500lm 50 koka e lidhshme,baza alumini L
 • Drita IP65 Batten tuba 100LM / W të udhëhequr 1.2m
  Modeli Pa Energji Materiali Lumen IP Dimensioni LXT352U-18 18W PC 1600lm IP65 600 * 83 * 38mm LXT354U-36 36W PC 3200lm IP65 1200 * 83 * 38mm Detaje Imazhe Dizajn i integruar,Kabllo kryqëzimi IP65 patate të skuqura Grand Waterproof SMD2835,Koha e gjatë e jetës,Asnjë mbulesë PC flash, Ndriçimi i lartë,Pjesët e instalimit,Produkte te Lidhura
 • Llambë me çmim të lirë të udhëhequr nga drita e udhëhequr 1.2M 36W
  Emri i produktit Dritë e mbështjellë Tri-Proof Stili Nr. LXT074U-36 Fuqia 36W IP Shkalla IP65 Lumen 3100lm RA 80 Shoferi i materialit kompjuterik Shkalla jo e izoluar(D * H) 1200*55*33mm Përshkrimi i produktit Dizajni i integruar, ***I papërshkueshëm nga uji *** I papërshkueshëm nga pluhuri *** Mbrojtës nga insektet SMD2835 *** CRI i lartë>80Ra *** Ndriçim i lartë me 100lm / W
 • drita e udhëhequr ip65 e papërshkueshme nga uji
  Numri i modelit. Material elektrik IP Demension LXT342U-10 10W PC IP65 600 * 43 * 38mm LXT342U-18 18W PC IP65 600 * 43 * 38mm LXT344U-18 18W PC IP65 1200 * 43 * 38mm LXT344U-36 36W PC IP65 1200 * 43 * 38mm PC transparent Cover dhe patate të skuqura SMD2835, Ndriçim i lartë dhe Projektim i Integruar i Ujit për jetë të gjatë, IP65 Kundër korrozionit, Shtrëngoj alumini
 • T5 Llambë drite tub tub LED çmim i lirë 6W 10W 14W 18W
  Numri i modelit. Fuqia PCS me madhësi LUMEN SIZE CRI / CTN LXT151U-6X 6W 360 300*23*36MM 70 100V-240V 50 LXT152U-10X 10W 600 600*23*36MM 70 100V-240V 50 LXT153U-14X 14W 840 900*23*36MM 70 100V-240V 50 LXT154U-18X 18W 1080 1200*23*36MM 70 100V-240V 50 SMD 2835 Patate të skuqura , E lartë e ndritshme, Drita e Balancuar,Jeta e gjatë dhe kursimi i energjisë Cover PC
 • Tubat LED IP65 dritë e shkopit 1.2m lumen i lartë 100lm / w
  Emri i produktit Drita e rrahur Materiali PC Fuqia 36W / 18W Tensioni 110-220V Parku i Zbatimit, Palester, Zyrë,Supermarket Modeli LXT054U-36 Madhësia 1200 * 75 * 23 mm RA 70 Dizajn i integruar, Shofer Smart i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri, furnizim i rrymës konstante SMD 2835 Patate të skuqura San'an,Efikasitet i lartë i Lumenit
1 faqe 1 të 1
Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI