Të përkushtuar për të ofruar produkte dhe shërbime cilësore.
  • wallace@oteshen.com
×
New design round/square black 1/2/3 head Led track light manufacturers
New design round/square black 1/2/3 head Led track light manufacturers
New design round/square black 1/2/3 head Led track light manufacturers
New design round/square black 1/2/3 head Led track light manufacturers
New design round/square black 1/2/3 head Led track light manufacturers
Dizajn i ri i zi / katror 1/2/3 prodhuesit e dritave të shiritave të udhëhequr

Numri i Modelit: LBD3740-7/14/21

Tensioni i hyrjes(V): 100-240

Lamp Body Material: PC

SHQIP (Jashtë>): 70

Lamp Luminous Efficiency(lm / w): 80

Lamp Power(W):7W/14W/21W

Color Temperature(CCT): 3000k,4200k,6500k

Garanci(Viti): 2-Viti

Min. Porosit:200 Copëza

Logo e personalizuar(Min. Porosit: 2000 Copëza)

Paketimi i personalizuar(Min. Porosit: 2000 Copëza)

Përshtatja grafike(Min. Porosit: 2000 Copëza)

Detaje të produkteve Reagime tani

Dizajn i ri i zi / katror 1/2/3 prodhuesit e dritave të shiritave të udhëhequr

New launch indoor led track lights spotlights 1, 2, 3 kokë, ndriçimi lart e poshtë, secila kokë 7w, ka kokë të rrumbullakët ose kokë katrore për opsione, mund të bëhet e zezë ose e bardhë. 90 shkalla lart e poshtë duke u kthyer, 350 degree horizontal turning, giving more lighting space and comfortable cosy atmosphere.

Certification: ce, EMC, LVD

Aplikacion: home/living room/bedroom/hotel/villa

Supply Ability
100000 Piece/Pieces per Month
Packaging Details
1pc/colorful box.carton for outsdie packing
Lead Time:
Quantity(Copëza) 1 - 5000 >5000
Est. Time(days) 45 To be negotiated

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
ON
LINJË
HULUMTIMI TANI